Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plaudit Mnichovo Hradiště

Plaudit Mnichovo Hradiště je bohužel uzavřeno

Navštívit nás můžete v PUOR Plaudit Liberec

 

W restauracji Plaudit goście oddadzą się kulinarnej podróży, która przekracza oczekiwania, podobnie jak dreszczyk emocji związany z poruszaniem się po różnorodnych ofertach kasyna online 22Bets. Tak jak Plaudit obiecuje niezrównane doznania kulinarne zakorzenione w europejskim wyrafinowaniu, tak 22Bets kusi graczy swoją gamą ekscytujących gier i nienaganną obsługą. Obydwa zakłady kładą nacisk na doskonałość, czy to poprzez skrupulatne przygotowywanie wykwintnych dań, czy też bezproblemową obsługę zapewnianą przez najnowocześniejsze platformy cyfrowe. Podczas gdy goście delektują się każdym wykwintnym kęsem w Plaudit, gracze zanurzają się w świecie rozrywki w 22Bets http://www.betgclub.com, gdzie emocje nigdy nie ustępują, a satysfakcja jest zawsze w menu.

Aktuality

VAŘÍME - OSOBNÍ ODBĚR U OKÉNKA

14.03.2020

Dle nařízení vlády ze dne 13. 3. je naše restaurace pro veřejnost uzavřena.  Ale nevěšte hlavu - jíd...

Detail aktuality

Speciální nabídka

06.03.2020

Speciální menu   od 6. 3. Hovězí flap steak na grilované zelenině s pečenými měsíčky br...

Detail aktuality

Hledáme kolegy!

09.11.2019

Hledáme nové kolegy a kolegyně.  Přidejte se do týmu! Bližší info na tel:    ...

Detail aktuality

Rezervujte si Plaudit pro váš večírek

09.11.2019

Plánujete vánoční večírek, rodinnou oslavu narozenin nebo třídní sraz? Plaudit je ideální místo pro pořád...

Detail aktuality

Plaudit Mnichovo Hradiště

Restaurant Plaudit se nachází v centru Mnichova Hradiště a patří do sítě restaurací Plaudit, které byly založeny v roce 2003. V příjemném prostředí si zde přijdou na své především milovníci dobrého jídla, piva a kávy.

Součástí restaurace je i prostorné venkovní posezení s místem na hraní pro nejmenší. V letních měsících si tak můžete vychutnat tu pravou chuť italské pizzy a plzeňského piva na čerstvém vzduchu.

V restauraci pro vás od pondělí do pátku připravujeme polední menu. Nabídka kuchyně je také vázaná na sezónní akce. V průběhu roku tak u nás můžete ochutnat např. zabíjačková jídla, zvěřinu, jehněčí, vánoční menu nebo si dát romantickou valentýnskou večeři.

Milovníci italského jídla si mohou vybrat z rozsáhlé nabídky pokrmů, jejichž součástí je i pizza.  Samozřejmostí v naší restauraci je pizza z originální italské mouky s italským sýrem mozzarella
a pasírovanými rajčaty . Chuť pravé pizzy umocní příprava v tradiční peci na dřevo.

 

Restaurace Plaudit je místem zasvěceným typicky českému nápoji, zlatému ležáku Pilsner Urquell. Značka Pilsner Urquell vznikla v roce 1842 a za téměř dvě století své historie se stala doslova ikonou rodiny českých piv. Pilsner Urquell je po celém světě oblíben především pro svou charakteristickou vůni a chuť. Milovníci piva o něm říkají, že má správný říz, jemné aroma žateckého chmele a výraznou harmonickou hořkost, která je vyvážena vysokou plností chuti.

Značka Plaudit je pro naše zákazníky zárukou nejvyšších standardů gastronomie a poskytovaných služeb.