Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plaudit Vzducholoď

Vzducholoď je tu pro Vás


tlačítko

 

 

Aktuality

CATERING

15.02.2024

Catering…  u nás není žádný problém Zavolejte – Objednejte a my přijedeme

Detail aktuality

VZDUCHOLOĎ JE TU PRO VÁS

15.02.2024

Restauarce a Pizzerie Vzducholoď je tu pro Vás.

Detail aktuality

AKCE PIZZA

15.02.2024

Pro milovníky pizzy jsme si na leden připravili skvělou akci!  Od pondělí do čtvrtka si můžete v naší ...

Detail aktuality

FIREMNÍ AKCE

15.02.2024

Pronajměte si naší restauraci pro Vaší firemní a rodinnou akci.

Detail aktuality

Pizzerie Vzducholoď plaudit

Podkrovní restaurace Vzducholoď se nachází v objektu bývalé textilní továrny, stejně jako PUOR Plaudit. Vzducholoď vychází vstříc hlavně rodinám s dětmi. Pro děti jsou  zde připravena speciální menu a mohou si také zkrátit čekání na jídlo hrou v dětském koutku. Z venkovních dvou teras restaurace Vzducholoď si v létě můžete užít výhled na blízké centrum města Liberec. Příjemná atmosféra interiéru je dotvořena designovými prvky od Davida Szalay, 1 000l akváriem a voliérou s papoušky na venkovní terase.

V restauraci Vzduholoď pro Vás od pondělí do pátku připravujeme polední menu. Nabídka kuchyně je také vázaná na sezónní akce. V průběhu roku tak u nás můžete ochutnat např. zabíjačková jídla nebo zvěřinu. Každý rok pro Vás připravujeme také speciální svatomartinské a valentýnské menu. Na našem denním menu naleznete vždy jedno dětské jídlo. Na našem stálém jídelním lístku poté celou sekci dětských jídel, obsahující např. dětskou pizzu medvídek, pečené kousky lososa, nebo wafle s kopečkem zmrzliny

Milovníci italského jídla si mohou vybrat z rozsáhlé nabídky pokrmů, jejichž součástí je i pizza. Samozřejmostí v naší restauraci je pizza z originální italské mouky s italským sýrem mozzarella a pasírovanými rajčaty. Chuť pravé pizzy umocní příprava v tradiční peci na dřevo.