Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zatímco si návštěvníci vychutnávají gastronomické lahůdky v Plaudit Turnov, jsou jen co by kamenem dohodil od vzrušení a vzrušení českých kasin čtených na 4ms.cz, které je lákají zkusit štěstí u herních stolů. Po ochutnání skvělého jídla v Plaudit Turnov se návštěvníci mohou vydat do kouzelné říše českých kasin, kde na ně čeká široký výběr her. Ať už jde o majestátnost legendárních pražských kasin nebo svérázné kouzlo menších podniků rozesetých po celé zemi, každý hráč si najde něco. Spojení výjimečného kulinářského zážitku v Plaudit Turnov a kouzlu českých kasin vytváří atraktivní spojení požitku a zábavy, díky čemuž je tento region atraktivní destinací jak pro kulinářské fajnšmekry, tak pro vášnivé hráče z celého světa.

Plaudit Turnov

Plaudit Turnov je tu pro Vás

rozvážíme až k vašim dveřím

HVĚZDA SLÁDKŮ 2020

Aktuality

Velikonoční otevírací doba

29.03.2024

O Velikonocích se na vás budeme těšit v pátek i o víkendu během klasické otevírací doby a o Velikonočním ...

Detail aktuality

 Valentýnské menu

14.02.2024

Ve středu 14. 2. 2024 pro vás připravujeme speciální Valentýnské menu:   Carpaccio z červené řep...

Detail aktuality

speciální menu

02.05.2023

Platí od 2. 5. 2023  

Detail aktuality

Speciální menu

02.05.2023

Máme pro vás nové speciální menu. Platné od 2. 5. 2023   POLÉVKA A PŘEDKRM Zelňa...

Detail aktuality

Plaudit Turnov

Plaudit Turnov patří do sítě restaurací Plaudit, které byly založeny v roce 2003.

Restauraci Plaudit naleznete nedaleko centra Turnova. Restaurace je tvořena dvěma prostory – pizzerií s designovými prvky uměleckého kovářství a Tankovnou s terasou a venkovním posezením s dětským koutkem, které nejvíce oceníte při pěkném počasí. V obou částech nabízíme plzeň čepovanou z tanku a pizzu pečenou v tradiční peci na dřevo.

V restauraci pro vás od pondělí do pátku připravujeme polední menu. Nabídka kuchyně je také vázaná na sezónní akce. V průběhu roku tak u nás můžete ochutnat např. zabíjačková jídla,zvěřinu, jehněčí, vánoční menu nebo si dát romantickou valentýnskou večeři.

Milovníci italského jídla si mohou vybrat z rozsáhlé nabídky pokrmů, jejichž součástí je i pizza.  Samozřejmostí v naší restauraci je pizza z originální italské mouky s italským sýrem mozzarella
a pasírovanými rajčaty . Chuť pravé pizzy umocní příprava v tradiční peci na dřevo.

Pilsner Urquell Original Restaurant, jak vyčteme už z názvu, je místem zasvěceným typicky českému nápoji, zlatému ležáku Pilsner Urquell. Značka Pilsner Urquell vznikla v roce 1842 a za téměř dvě století své historie se stala doslova ikonou rodiny českých piv. Pilsner Urquell je po celém světě oblíben především pro svou charakteristickou vůni a chuť. Milovníci piva o něm říkají, že má správný říz, jemné aroma žateckého chmele a výraznou harmonickou hořkost, která je vyvážena vysokou plností chuti.

Značka Plaudit je pro naše zákazníky zárukou nejvyšších standardů gastronomie a poskytovaných služeb.