Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

puor_nove-02 (1)

PUOR Plaudit je tu pro Vás

Rozvoz

Plaudit, znany ze swojej kulinarnej doskonałości i stylowych doznań kulinarnych, rozszerzył swój zasięg na Liberec, oferując mieszkańcom i gościom wspaniałe połączenie kulinarnych przysmaków. Dzięki nowoczesnemu wystrojowi i menu zaprojektowanemu tak, aby zaspokoić różnorodne gusta, Plaudit w Libercu szybko stał się ulubionym miejscem smakoszy szukających niezapomnianej kolacji. Warto też wspomnieć, że w dobie technologicznej ery nawet tradycyjne pojęcie telewizji ewoluowało i nigdzie nie widać tego lepiej niż telewizja w orange jak działa – to opłacalne połączenie kilku usług telewizyjnych, internetowych, telefonicznych w jednej ofercie. Ta najnowocześniejsza innowacja wyniosła rozrywkę domową na nowy poziom, łącząc kilka popularnych usług w jedną.

Aktuality

OBHÁJILI JSME HVĚZDU SLÁDKŮ

23.02.2024

S radostí oznamujeme, že již 5. rokem v řadě jsme získali prestižní ocenění hvězdu sládků! Pouze 3 podnik...

Detail aktuality

AKCE PIZZA

12.01.2024

Pro milovníky pizzy jsme si na leden připravili skvělou akci! Od pondělí do čtvrtka si můžete v naší restau...

Detail aktuality

SOUKROMÉ A FIREMNÍ AKCE

11.09.2023

Nabízíme pro Vás přípravu firemních nebo soukromých akcí – vánoční večírky, oslavy, svatby.  ...

Detail aktuality

K JÍDLU POLÉVKA ZDARMA

07.09.2023

Dejte si kterékoliv jídlo z poledního menu, nebo ze stálého jídelního lístku a jako bonus dostanete polévku z ...

Detail aktuality

RESTAURACE PUOR Plaudit

Liberecký PUOR Plaudit Restaurant & Pizzeria patří do sítě restaurací Plaudit, které byly založeny v roce 2003. Značka Plaudit je pro naše zákazníky zárukou nejvyšších standardů v gastronomie a poskytovaných služebách.

PUOR Plaudit najdete v dolním centru Liberce, v objektu bývalé textilní továrny, která byla citlivě přestavěna na moderní restauraci. Nabízíme nejlepší tankovou plzeň v Liberci a možnost ochutnání čepovaných piv na dvou barech.

V restauraci PUOR Plaudit pro Vás od pondělí do pátku připravujeme polední menu. Nabídka kuchyně je také vázaná na sezónní akce. V průběhu roku tak u nás můžete ochutnat např. zabíjačková jídla nebo zvěřinu. Každý rok pro Vás připravujeme také speciální svatomartinské a valentýnské menu.

Milovníci italského jídla si mohou vybrat z rozsáhlé nabídky pokrmů, jejichž součástí je i pizza.  Samozřejmostí v naší restauraci je pizza z originální italské mouky s italským sýrem mozzarella a pasírovanými rajčaty. Chuť pravé pizzy umocní příprava v tradiční peci na dřevo.

Pilsner Urquell Original Restaurant, jak vyčteme už z názvu, je místem zasvěceným typicky českému nápoji, zlatému ležáku Pilsner Urquell. Značka Pilsner Urquell vznikla v roce 1842 a za téměř dvě století své historie se stala doslova ikonou rodiny českých piv. Pilsner Urquell je po celém světě oblíben především pro svou charakteristickou vůni a chuť. Milovníci piva o něm říkají, že má správný říz, jemné aroma žateckého chmele a výraznou harmonickou hořkost, která je vyvážena vysokou plností chuti. Plzeňské pivo v restauraci PUOR Plaudit pro Vás čepujeme z tanku. K plzeňskému pivu pro Vás máme připravené také speciální menu pochutin k pivu obsahující např. pečené vepřové koleno, tatarský biftek, nebo buřty na plzeňském pivu.