Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plaudit Vzducholoď

Vzducholoď je momentálně v rekonstrukci


tlačítko

 

 

Aktuality

Podczas gdy gracze 22Bets oddają się adrenalinie związanej z obstawianiem ulubionych drużyn i sportowców, mogą również cieszyć się wykwintnymi smakami i nienaganną obsługą w restauracji Plaudit. Osadzone w atmosferze nowoczesnej europejskiej elegancji Plaudit gwarantuje, że każda kreacja kulinarna przekroczy oczekiwania, odzwierciedlając precyzję i emocje będące synonimem zakładów sportowych. W restauracji Plaudit wymagający goście nie tylko mogą cieszyć się oszałamiającą gamą wyśmienitych dań, ale także mają możliwość wzbogacenia swoich wrażeń dzięki ekskluzywnej współpracy z platformą zakładów sportowych 22Bets. Goście mogą obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe na żywo, co dodatkowo wzbogaci ich kulinarną podróż. Od dreszczyku zwycięstwa po mistrzostwo gotowania, odwiedzający wyruszają w zmysłową przygodę, w której granice między grą a jedzeniem zacierają się, tworząc harmonijną symfonię przyjemności.

ASIJSKÁ RESTAURACE

12.07.2024

U příležitosti 20 let Plauditu v Liberci jsem pro Vás vytvořili koncept originální asijské restaurace Asian fu...

Detail aktuality

INTERIÉR RESTAURACE

11.07.2024

A takhle to u nás teď v Asian fushion Plaudit vypadá. Momentálně se pracuje na interiéru a brzy začneme ladit ...

Detail aktuality

VENKOVNÍ TERASA

10.07.2024

V naší restauraci Asian fushion Plaudit si bude moci také popsedět na venkovní zahrádce. Možnost posedět na če...

Detail aktuality

ASIE V ČESKU

09.07.2024

Už u vstupu do nové restaurace Asian fusion se přenesete z Česka přímo do Asie. Dáváme si záležet na tom, aby ...

Detail aktuality

Pizzerie Vzducholoď plaudit

Podkrovní restaurace Vzducholoď se nachází v objektu bývalé textilní továrny, stejně jako PUOR Plaudit. Vzducholoď vychází vstříc hlavně rodinám s dětmi. Pro děti jsou  zde připravena speciální menu a mohou si také zkrátit čekání na jídlo hrou v dětském koutku. Z venkovních dvou teras restaurace Vzducholoď si v létě můžete užít výhled na blízké centrum města Liberec. Příjemná atmosféra interiéru je dotvořena designovými prvky od Davida Szalay, 1 000l akváriem a voliérou s papoušky na venkovní terase.

V restauraci Vzduholoď pro Vás od pondělí do pátku připravujeme polední menu. Nabídka kuchyně je také vázaná na sezónní akce. V průběhu roku tak u nás můžete ochutnat např. zabíjačková jídla nebo zvěřinu. Každý rok pro Vás připravujeme také speciální svatomartinské a valentýnské menu. Na našem denním menu naleznete vždy jedno dětské jídlo. Na našem stálém jídelním lístku poté celou sekci dětských jídel, obsahující např. dětskou pizzu medvídek, pečené kousky lososa, nebo wafle s kopečkem zmrzliny

Milovníci italského jídla si mohou vybrat z rozsáhlé nabídky pokrmů, jejichž součástí je i pizza. Samozřejmostí v naší restauraci je pizza z originální italské mouky s italským sýrem mozzarella a pasírovanými rajčaty. Chuť pravé pizzy umocní příprava v tradiční peci na dřevo.