Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zatímco si návštěvníci vychutnávají gastronomické lahůdky v Plaudit Turnov, jsou jen co by kamenem dohodil od vzrušení a vzrušení českých kasin čtených na 4ms.cz, které je lákají zkusit štěstí u herních stolů. Po ochutnání skvělého jídla v Plaudit Turnov se návštěvníci mohou vydat do kouzelné říše českých kasin, kde na ně čeká široký výběr her. Ať už jde o majestátnost legendárních pražských kasin nebo svérázné kouzlo menších podniků rozesetých po celé zemi, každý hráč si najde něco. Spojení výjimečného kulinářského zážitku v Plaudit Turnov a kouzlu českých kasin vytváří atraktivní spojení požitku a zábavy, díky čemuž je tento region atraktivní destinací jak pro kulinářské fajnšmekry, tak pro vášnivé hráče z celého světa.

Plaudit Turnov

Plaudit Turnov je tu pro Vás

rozvážíme až k vašim dveřím

HVĚZDA SLÁDKŮ 2020

Aktuality

speciální menu

02.05.2023

Platí od 2. 5. 2023  

Detail aktuality

Speciální memu

02.05.2023

Máme pro vás nové speciální menu. Platné od 2. 5. 2023   POLÉVKA A PŘEDKRM Zelňa...

Detail aktuality

Speciální MENU

20.09.2021

Máme pro vás nové speciální menu.   POLÉVKA A PŘEDKRM Sýrová polévka 69,- s brambore...

Detail aktuality

Rozvážíme

08.10.2020

Rozvážíme!   Pizzu, speciality nebo dobrotu ze stálého menu si můžete objednat on-line a my vám jíd...

Detail aktuality

Plaudit Turnov

Plaudit Turnov patří do sítě restaurací Plaudit, které byly založeny v roce 2003.

Restauraci Plaudit naleznete nedaleko centra Turnova. Restaurace je tvořena dvěma prostory – pizzerií s designovými prvky uměleckého kovářství a Tankovnou s terasou a venkovním posezením s dětským koutkem, které nejvíce oceníte při pěkném počasí. V obou částech nabízíme plzeň čepovanou z tanku a pizzu pečenou v tradiční peci na dřevo.

V restauraci pro vás od pondělí do pátku připravujeme polední menu. Nabídka kuchyně je také vázaná na sezónní akce. V průběhu roku tak u nás můžete ochutnat např. zabíjačková jídla,zvěřinu, jehněčí, vánoční menu nebo si dát romantickou valentýnskou večeři.

Milovníci italského jídla si mohou vybrat z rozsáhlé nabídky pokrmů, jejichž součástí je i pizza.  Samozřejmostí v naší restauraci je pizza z originální italské mouky s italským sýrem mozzarella
a pasírovanými rajčaty . Chuť pravé pizzy umocní příprava v tradiční peci na dřevo.

Pilsner Urquell Original Restaurant, jak vyčteme už z názvu, je místem zasvěceným typicky českému nápoji, zlatému ležáku Pilsner Urquell. Značka Pilsner Urquell vznikla v roce 1842 a za téměř dvě století své historie se stala doslova ikonou rodiny českých piv. Pilsner Urquell je po celém světě oblíben především pro svou charakteristickou vůni a chuť. Milovníci piva o něm říkají, že má správný říz, jemné aroma žateckého chmele a výraznou harmonickou hořkost, která je vyvážena vysokou plností chuti.

Značka Plaudit je pro naše zákazníky zárukou nejvyšších standardů gastronomie a poskytovaných služeb.